İstanbul’un tüm semtlerine ülkemizin en büyük buzdolabı markası Arçelik buzdolaplarının özel servis hizmetlerini veren firmamız Kağıthane ve çevresinde de sizlere hizmet veriyor. Kağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak yüksek standartlardaki Arçelik buzdolabı servisini hızlı ve kaliteli bir şekilde veriyor.

Kağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik ServisiKağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi Arçelik buzdolabı çeşitlerinin montajından ve her türden arızasına kadar tüm servis işlerinde sizlerin hizmetinizdedir.

Buzdolabı arızaları hemen her zaman bizi zor durma düşür. Yazın bir buzdolabının arızalandığını bir düşünün. Gerçekten çok zor duruma düşüveririz. Günlük hayatımızı olumsuz etkileyecek birçok örnek verilebilir. Bu yüzden arızanın hızlı bir şekilde tespiti ve yedek parçanın hazır olması ve onarımın anında yapılması gerekir. Kağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi tamda bu tür hızlı buzdolabı servisinin doğru adresidir.

Kağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak, tüm Arçelik buzdolabı çeşitlerinin bakım, onarım ve montajını hızlı ve profesyonel hizmet ve uygun fiyat garantisi ile gerçekleştiriyor. Deneyimli teknik personelimiz, geniş yedek parça stoğumuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sorununuzu yerinde çözmekteyiz. Yaptığımız onarımların ayrıca bir yıllık garantisini de veriyor ve müşterilerimizin sorunlarını güven vererek çözüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Arçelik buzdolabı arızalarında bizimle çağrı merkezimizi arayarak kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Kağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi çağrı merkezi elemanları sizden aldıkları bilgiler ile en uygun teknik servis ekibimiz ile bağlantı kurarlar. Teknik personelimiz müşterimize verilen randevu saatinde adreste hazır bulunmaktadır. Teknik ekibimiz Sektörde sahip oldukları bilgi birikimi ve deneyimleri ile arıza nedenini tespit eder ve gerekli teknik donanım ve yedek parça temini ile onarımı hızlı bir şekilde tamamlar. Arıza yerinde giderilemiyor ise kendi servis aracımız ile alınan buzdolabınız hızla onarılıp yeniden kullanımınıza verilir. Uygun fiyat politikasının yanı sıra tüm onarımlarımız bir yıllık garantiyi de içermektedir.

Kağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi İletişim

Kağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi çağrılarınıza 7 / 24 yanıt vermektedir. Müşterilerine her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş Kağıthane Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi yerinde ve zamanında müdahaleleri ile müşteri memnuniyetini her zaman kazanmıştır.


Kağıthane Arçelik Servisi olarak çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi onarım ve kurulumunda da hizmetinizdeyiz.

Back To Top