Arçelik çamaşır makinesi teknik servisinde yılların tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile İstanbul genelinde Arçelik teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kağıthane’de de deneyimli, uzman personelimiz ve orijinal yedek parça stoklarımız ve profesyonel hizmet anlayışımız ile Kağıthane Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi siz Kağıthane’lilere sunmaktayız.

Kağıthane Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Hizmetlerimiz

Kağıthane Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik ServisiKağıthane Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak, bozulan Arçelik çamaşır makinesi tamir ve onarımını yapmanın yanı sıra gerektiğinde montaj ve ilk kurulumunu da hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sürekli hizmet içi eğitimlerimiz ile en son çamaşır makineleri dahil bilgilendirilen güler yüzlü, deneyimli ve güvenilir teknik elemanlarımız öncelikle çamaşır makinenizin arızasının kaynağını bulur ve onarımı gerçekleştirir. Arızalı bir parça var ise orijinal ve garantili yedek parça temini ile sorununuzu hızlı bir şekilde çözülmüş olur.

Çamaşır makineleri arızalarınızda bize olaşmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi müşteri temsilcimiz arıza notunuzu en uygun teknik ekibimize iletir ve kısa sürede arızanıza yerinde müdahale edilir. Çağrı merkezi elemanlarımız ve teknik personelimiz uyumlu bir iletişim içindedirler. Bu uyum hem başarılı bir takım çalışmasını sağlamakta hem de müşterilerimize kısa sürede hizmet vermemize neden olmaktadır. Genelde onarımlarımız yerinizde bitirilse de özel durumlarda çamaşır makinenizi kendi servis araçlarımız ile alır, onarımını tamamlar ve en kısa sürede kullanımınıza geri veririz. Tüm onarımlarımıza bir yıl kendi garantimizi sizlere veriyoruz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak 7/ 24 hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizi mağdur etmeden hızlı bir şekilde Arçelik çamaşır makinesi arızalarınızı gidermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı düşünüyor ve sorununuzu kolayca gideriyoruz.

Kağıthane Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi hizmetimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden değerlidir. Arçelik çamaşır makinelerinizin arızalarına yerinde ve zamanında müdahale ederek sorun büyümeden, müşterilerimiz mağdur olmadan hızlı bir şekilde onarımı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sadece arızanız giderilmiyor aynı zamanda ömürleri uzuyor.

Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak siz değerli Arçelik çamaşır makinesi kullanıcılarının hizmetindeyiz.


Kağıthane Arçelik Servisi olarak buzdolabı ve bulaşık makinesi servisi de vermekteyiz.

Back To Top